Filo Kiralama

Filo Kiralama Neden Daha Avantajlı?

Bir Araç Satın Almaya Karar Verdiğinizde, Toplu Nakit Çıkışı Yapmanız Veya İhtiyacınız Olan Nakit İçin Kredi Kullanmanız Gerekir. Masraflarınız Bununla da Bitmez. Satın Aldığınız Aracın Sigorta, Vergi, Bakım, Onarım, Lastik Değişimi Gibi Maliyetleri Ek Masraflar Olarak Karşınıza Çıkar. Ayrıca, Aracınızın İkinci El Satış Değerinin Belirsizliği de Sizin İçin Bir Risk Unsuru Olacaktır.

Aracınızı Uzun Süreli Kiralamanız Halinde İse Oluşacak Toplam Maliyet, Yalnızca Aracınızın Aylık Kiraları Kadardır. Üstelik, Hem Aracınızın İkinci El Değerinin Belirsizliği Riskinden Korunmuş Olur, Hem de Aracınızın Satın Alımından, İkinci El satışına Kadarki Tüm İşlemlerini Zahmetsizce Yürütmüş Olursunuz. Kiralama Kapsamında Alacağınız Uygun Maliyetli Ek Hizmetleri de Hesaba Kattığınızda, Uzun Süreli Araç Kiralamak Satın Almaya Kıyasla Sizin İçin Daha Avantajlı Bir Çözüm Olacaktır.

 

Aylık Sabit Taksitler

Araç Satın Almak Yerine Kiralamanız Durumunda Herhangi Bir Peşinat Ödemesi Ve Satın Alım Bedelleri İle İlgili Toplu Nakit Çıkışı Yapmanıza Gerek Kalmaz. Ödemelerinizi Önceden Belirlenmiş Sabit Kiralar Halinde Gerçekleştirirsiniz.

 

Kasko, Sigorta ve Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri

Araçların Kasko, Trafik Sigortası Ve Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri, Kiralama Kapsamına Dahil Edilerek Zamanında Ve Eksiksiz Olarak Tarafımızca Yapılır. Aracınızı Satın Aldığınızda Ödemek Zorunda Kaldığınız, Fakat Kanunen Kabul Edilmeyen Gider Olan Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri, Araçlarınızı Bizden Kiralamanız Durumunda Size Ek Bir Yük Olmaktan Çıkar.

 

 

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.elazigotokiralama23.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -