Kiralama Koşulları

KİRALAMA SÜRESİ

En Kısa Kiralama Süresi 24 Saattir.Teslim Gecikmelerinde Her Ek Saat İçin Günlük Ücretin 1/3 ü Alınır. Toplam 3 Saati Aşan Gecikmelerde Tam Gün Ücreti Alınır.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 Saat Kesintisiz Hizmet Veren Vizyon Oto Kiralama Dilediğiniz Gün Ve Saatte Aracınızı Teslim Alabilirsiniz.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En Az  20 Yaş Yaşını Dolmurmuş Olma Mecburiyeti Vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı Dışında Aracın Başkası Tarafından Kullanılabilmesi Ancak Sürücü Belgesi Ve Kullanım Yaşı Kurallarına Uygun Sürücülerin Geçerli Kimlik Ve Ehliyetlerinin Sözleşmeye Kaydı İle Mümkündür. Başka Kayıt Yoksa Ve Kazanın Kaydı Olmayan Sürücü Tarafından Yapıldığı Tespit Edilirse Sigortalar Geçersiz Olur.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

günübirlik km sınırı 200 km dir haftalık 1200 km aylık km sınırı 3500 dür.Fiyatlara , Araç Yakıt, Köprü,Otoyol Ücretleri, Trafik Cezaları İle Sigortalar,Tek Yön Ücreti, Araç Teslim Etme Ve Teslim Alma Ücretleri, Bebek Koltuğu Gibi Ekstra Talepler Ve Katma Değer Vergisi (KDV) Fiyatlara Dahil Değilidir.

OTO KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI

Türkiye deki Trafik Yasaları Otoyollarda En Çok 120 km , Şehirlerarası Yollarda 90km. Ve Şehiriçlerinde İse 50km. Hıza İzin Vermektedir. Park Ederken PARK YASAĞI İşaretlerine Uyunuz. Trafik Yasalarına Uyulmamasından Ve Kiracının Kusurundan Doğabilecek Hareketlere Uygulanacak Trafik Cezaları Ve Yasal Sorumluluklar Kiracıya Aittir. Araç Bırakıldıktan Sonra Vizyon Oto Kiralamaya Ulaşan Trafik Cezaları Kiracıya Yansıtılır Ve İlgili Tutar Nakit Olarak Veya Kredi Kartı İle Kiracıdan Tahsil Edilir. Araçların Hangi Nedenle Olursa Olsun Resmi Veya Yerel Makamlar Tarafından Tutulması Nedeni İle Geçecek Zaman Sözleşme Süresi İçinde Kabul Edilir.

ARAÇ FİLOSU En uygun fiyatlarla en kaliteli araç kiralama hizmeti!

ÜYELİK İŞLEMLERİ Hemen ücretsiz üye olun, rezervasyon takibini kolayca yapın!

EKSTRA SEÇENEKLER Rezervasyonun ekstraları ile sürüşünüzü kolay ve güvenli yapın!

BİZE ULAŞIN Her türlü soru ve sorununuz için bize hemen ulaşabilirsiniz!

https://www.elazigotokiralama23.com/ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır -